UROsoft – aplikace pro pacienty s problémy s močením

Jak UROsoft funguje

Stačí se zaregistrovat na webovém portále UROsoft, nebo si aplikaci bezplatně stáhnout na Google Play či AppStore. A co všechno v UROsoftu najdete? Můžete si v něm vést mikční deník, otestovat se nebo se spojit se svým lékařem. Všechny záznamy si také můžete stáhnout či je poslat na libovolnou adresu.

● Mikční deník

Veškeré močení a příjmy tekutin si můžete jednoduše zaznamenávat elektronicky pomocí aplikace. A jestli Vás zajímá, jak na to, tak si přečtěte náš článek nebo se podívejte na instruktážní video.

● Dotazníky

V aplikaci najdete celkem dva dotazníky: například dotazník urgence neboli naléhavého nutkání (OAB-V8) se týká toho, zda Vás obtěžují některé příznaky hyperaktivního močového měchýře. Druhý dotazník se zaměřuje na inkontinenci (ICIQ-UI SF) a problémy spojené s únikem moči.

● Grafické zobrazení výsledků testů

Výsledky dotazníků se Vám zobrazí v přehledné grafické formě. Můžete tak jednoduše sledovat dlouhodobý vývoj svého zdravotního stavu.

● Propojení s lékařem

Prostřednictvím UROsoftu snadno naleznete lékaře, který Vám pomůže problémy vyřešit. Díky aplikaci se s ním navíc můžete snadno spojit. Lékař pak přehledně uvidí Vaše záznamy na webovém portálu, a to ušetří čas jemu i Vám.

Ať už Vás trápí hyperaktivní močový měchýř, inkontinence či jiné symptomy, UROsoft Vám může řešení Vašich problémů usnadnit. Chcete se o aplikaci dozvědět více? Navštivte webovou stránku UROsoft, kde najdete další informace.

Za projektem UROsoft stojí TME solutions, mezi partnery aplikace patří například společnost Astellas.

23

Vyhledat lékaře

Vyberte kraj

Mobilní aplikace pro pacienty se symptomy dolních cest močových

Registrujte se na UROsoft