Čurokap – pomůcka pro ženy, díky které je močení snadnější a hygieničtější

Čurokap, často nazývaný také jako čurokap, je diskrétní hygienická pomůcka, která umožní ženám močit vestoje. Zní to bláznivě? Na první pohled možná ano, věřte však, že čurokap získává díky svým výhodám čím dál tím větší oblibu mezi ženami po celém světě. Pojďme si tedy o něm říct víc.

Pro koho je čurokap určený?

Pro všechny ženy, které hledají snadnější a pohodlnější způsob močení. A těch důvodů proč, může být opravdu mnoho. Ať už máte fobii z veřejných toalet, cestujete a ne všude jsou hygienické podmínky na toaletách vhodné, sportujete, pohybujete se často v přírodě a v horách, nacházíte se na open-air festivalu, trpíte obezitou. Dále čurokap ocení i dámy, které trápí časté nutkání na močení a hyperaktivní močový měchýř, který nutí ženu neustále chodit na wc.

A právě v těchto případech oceníte pomůcku jménem čurokap, díky které se můžete pohodlně vymočit vestoje. Není potřeba sundávat kalhoty, nemusíte usedat na toaletní prkýnko, pokud jste venku, nemusíte se trápit s tím, kde je nejbližší toaleta.

Z čeho je čurokap vyrobený?

Na trhu se můžete setkat s třemi typy materiálu. Silikon, umělá hmota či papír. Papírové čurokapy jsou logicky jen na jedno použití. Nejčastěji se setkáte s tvary připomínající kalíšek a trychtýř, všechny jsou však přizpůsobeny tvarům ženského těla tak, aby jejich použití bylo pohodlné a snadné.


Zdroj:
http://www.curokap.cz/
http://praha.idnes.cz
http://www.vestoje.cz/

Za%cc%81ne%cc%8ct+moc%cc%8covy%cc%81ch+cest+%281%29

Vyhledat lékaře

Vyberte kraj
Curokap

Mobilní aplikace pro pacienty se symptomy dolních cest močových

Registrujte se na UROsoft