Slavnou zpěvačku Katy Perry trápily na střední škole problémy s pomočováním

Její hity Roar, Hot n Cold, Dark Horse a další lámou žebříčky světových hitparád. Miliony dívek po celém světě by chtěly být jako ona, muži po ni tajně touží… Katy však už pár měsíců žije s představitelem Legolase z Pána prstenů – hercem Orlandem Bloomem. Docela pohádkový život, že? Ovšem ani Katy Perry to neměla lehké. Během středoškolských let ji totiž trápily potíže s močovým měchýřem.

Katy Perry nosila do školy pleny

Katy Perry promluvila o svém problému s močovým měchýřem, který ji trápil prakticky celou střední školu. Vyzkoušela mnoho rad, tipů a doporučení, ale problém neustával. Ba právě naopak, její problémy zašly tak daleko, že musela začít s nošením plen. A jistě chápete, jak moc náročný a citlivý je tento problém pro dospívajícího teenagera v pubertě.

Svoje tajemství ze školních led prozradila až o několik let později, tedy v době kdy už se stala celebritou a sexsymbolem celého světa.

Trápí i vás syndrom OAB, časté močení nebo inkontinence? Svěřte se lékaři!

Pokud i vás trápí podobné problémy, neotálejte a okamžitě zajděte ke svému lékaři. Nejlepší cestou bude kontaktovat přímo urologa ve vašem okolí, který vás vyšetří a doporučí další postup léčby.

Seznam urologů ve vašem kraji najdete na našich stránkách v sekci Vyhledejte lékaře. Zároveň si můžete přečíst náš krátký rozhovor s paní MUDr. Vlastou Vyhnánkovou, Ph.D., která nám popsala, jak vypadá první vyšetření.
Zdroj:
http://www.rxwiki.com/slideshow/celebrities-overactive-bladders/katy-perry
Katy perry   part of me australian premiere   june 2012 %283%29 %28headshot%29

Vyhledat lékaře

Vyberte kraj

Mobilní aplikace pro pacienty se symptomy dolních cest močových

Registrujte se na UROsoft