Samoléčba… výmluva pro ty, co se bojí k lékaři

Nejeden pacient si svoji diagnózu určuje sám, stejně tak jako následné kroky léčby. Objeví se první zdravotní komplikace, ihned proto vyhledává na internetových stránkách, diskuzích, zkouší se ptát svých blízkých… jednoduše se snaží zjistit, co se to s ním děje. Dny i týdny bojuje s častým močením, nechtěným únikem moči. Vyhýbá se společenským událostem,  a ať je kdekoliv, prvně hledá toaletu. Jsou vám tyto situace dobře známé?

Vaše příznaky nejspíš odpovídají hyperaktivnímu močovému měchýři. Což si můžete ověřit i pomocí našeho testu. Už jste jej zkoušeli? Pokud ne, stačí kliknout sem >> Test na OAB <<.

Diagnózu jste si určili… teď přichází čas na léčbu

Když už nejspíš tušíte, co vám asi tak je, začínáte hledat nejrůznější způsoby léčby. Změna jídelníčku, babské rady, bylinky, jednoduše nejrůznější tipy, díky kterým doufáte, že se váš stav zlepší. Jenže nic z toho se neděje, příznaky se možná zmírní, ale po čase se opět vrací a vy se tak dostáváte do začarovaného kruhu. K lékaři se nechystáte, jelikož vás nejspíš přemohl stud a stydíte se přiznat, že právě vy trpíte takovým problémem jako je hyperaktivní močový měchýř a únik moči. A to je ta největší chyba. Vše výše zmíněné je totiž špatně!


Návštěva lékaře je opravdu nutná, protože jedině lékař může 100% určit vaši diagnózu a jedině lékař vám může předepsat tu nejvhodnější léčbu. Proto návštěvu neodkládejte a zajděte si k urologovi co nejdříve!

Pokud ještě svého lékaře nemáte, podívejte se na naši mapu lékařů, kde najdete doporučení na urology podle krajů.

Chci najít nového lékaře, který mi pomůže s mými problémy.

Za%cc%81ne%cc%8ct+moc%cc%8covy%cc%81ch+cest

Vyhledat lékaře

Vyberte kraj

Mobilní aplikace pro pacienty se symptomy dolních cest močových

Registrujte se na UROsoft