Předsevzetí do nového roku? Nebojím se o svém problému mluvit a co nejdříve zajdu k lékaři!

Leden je ideální dobou pro nový začátek. Do nového roku vstupujete s čistým štítem, všechny vaše „hříchy“ jsou jednoduše smazány. Mezi nejčastější předsevzetí patří většinou ty kolem zdraví. Lidé se snaží hubnout, přestat kouřit, začít sportovat a podobně. Což jsou opravdu skvělé nápady, jelikož všichni víme, že lidské zdraví je to nejdůležitější. Všichni s kily navíc hojně navštěvují fitness centra, kuřáci se snaží odvykat… my se však v tomto článku chceme zaměřit na všechny, které trápí hyperaktivní močový měchýř a inkotinence. Pokud se tento problém týká i vás, prosíme, čtěte dál.

Analýzy a studie z celého světa mluví o tom, že až 80 % žen nikdy neřešilo svůj problém s OAB. To znamená, že pouze dvě ženy z deseti o svém problému promluvili a začali jej řešit se svým lékařem. Čím to je? Nejspíše studem. Potíže s močením patří mezi intimní záležitost a věříme, že se o tom mluví opravdu těžce. Ale pokud se přestanete za svůj problém stydět, uvidíte, že se vám uleví. Můžete se svěřit někomu blízkému, kamarádce, partnerovi… nejdůležitější je však svěřit se svému lékaři.

Zajděte ke svému lékaři a svěřte se s tím, co vás trápí! Jedině tak se váš zdravotní stav může zlepšit!

Zkuste tedy do nového roku vstoupit s tím, že překonáte svůj stud a ostych a zajdete k lékaři. Právě on vám může s vaším problémem nejlépe pomoci, a to po psychické i fyzické stránce. Proto neztrácejte drahocenný čas. Samoléčba může být pouze vedlejším řešením, které příznaky může zmírnit, nikdy však zcela vyléčit.


Pokud ještě svého lékaře nemáte, případně jste s tím stávajícím z nějakého důvodu nespokojeni, můžete si lehce najít nového v naší mapě lékařů z celé České republiky.

CHCI SI NAJÍT NOVÉHO LÉKAŘE

Hyperaktivni%cc%81 moc%cc%8covy%cc%81 me%cc%8cchy%cc%81r%cc%8c

Vyhledat lékaře

Vyberte kraj

Mobilní aplikace pro pacienty se symptomy dolních cest močových

Registrujte se na UROsoft