Kegelovy cviky na zlepšení milostného života u žen i mužů

Obecně se můžete o tomto účinném cvičení dozvědět v sekci Kegelovy cviky, kde najdete také konkrétní cviky v obrázkové i video formě. Připravili jsme pro vás také soupis nejčastějších dotazů, které se týkají právě Kegelových cviků, nezapomeňte se tedy podívat i na ně.


Pokud jste si vše důkladně přečetli, věříme, že nyní máte jasnou představu o tom, kde cvičení vzniklo, jak funguje a k čemu pomáhá. V tomto článku se tedy zaměříme pouze na jednu oblast, a to konkrétně na zlepšení kvality milostného života u žen i můžu. Kegelovy cviky jsou totiž v tomto ohledu skvělým pomocníkem.

Pánové, trápí vás předčasná ejakulace? Zkuste si zacvičit!

Problém, který trápí mnoho můžu a tím pádem i žen, je předčasná ejakulace. Jedná se o choulostivé téma, se kterým se pánové neradi svěřují. Proto doporučujeme vyzkoušet pravidelné cvičení v podobě Kegelových cviků, které pánům může pomoci s oddálením ejakulace. A to díky schopnosti lépe ovládat a vnímat svaly, které obepínají močovou trubici, řitní otvor, zvedač konečníku i příčné svaly hráze. Jednoduše muž může cvičením posílit pánevní dno, a tak mít vše lépe pod lepší kontrolou.

Kegelovy cviky jednoznačně zlepšují erekci!

Trápí vás poruchy erekce? Kegelovy cviky se mohou výrazně podílet na zlepšení její kvality. Pravidelné cvičení zajistí lepší tok krve v pohlavním údu, erekce je tedy tvrdší, v lepším úhlu a muž vydrží při pohlavním styku mnohem déle. Musíme zmínit, že dochází také k lepší produkci spermatu. Kegelovy cviky jsou tedy v rámci zdraví mužského penisu opravdu prospěšné a účinné. Pánové mluví také o lepším prožitku z vyvrcholení, které je samozřejmě příjemným bonusem.

Ženám Kegelovy cviky přináší nejen lepší orgazmus!

O tom, že mají Kegelovy cviky velmi dobrý vliv na ženské zdraví není pochyb. Cvičí je ženy před i po porodu, pacientky s OAB, dámy trpící inkontinencí a mnoho dalších. Dalším a velmi příjemným benefitem cvičení je také silnější, delší a celkově kvalitnější orgazmus. Trénování svalů pánevního dna pomůže ženám lépe vnímat své tělo a intenzivněji prožívat celý milostný akt i s vyvrcholením. Některé ženy jsou dokonce díky cvičení schopny zažívat mnohonásobný orgazmus. Žena díky tomuto svalovému cvičení dokáže lépe sevřít mužský penis a je prokázáno také kvalitnější zvlhčení sliznice, které je pro milostný akt velmi důležité.


Zdroj:
Dokonalaerekce.cz
Tadalafil.cz
Musimcasto.cz

Shutterstock 506795734

Vyhledat lékaře

Vyberte kraj

Mobilní aplikace pro pacienty se symptomy dolních cest močových

Registrujte se na UROsoft