Bojíte se jít na rande kvůli častému močení?

Zvládat běžný den s hyperaktivním močovým měchýřem není jednoduché. Už jednou jsme pro vás sepsali 3 tipy, jak přežít den v práci s hyperaktivním močovým měchýřem. Tentokrát se však nezaměříme na pracovní den, ale mnohem příjemnější situaci, jakou může být například první rande. Květen je k zamilovaným schůzkám jako stvořený, proto si randění kvůli OAB a častému močení neodpírejte ani vy! A to platí nejen v květnu!

Vyberte místo, kde jsou lehce dostupné toalety!

Pokud víte, že musíte často na toaletu, přizpůsobte tomu i místo setkání. Vyberte místo, o kterém víte, že jsou v jeho bezprostřední blízkosti dostupné toalety. Díky tomu si budete moci v případě potřeby v klidu dojít na WC. V případě častého močení nedoporučujeme ke schůzkám lesy a parky. Ačkoliv to může být hezká procházka na čerstvém vzduchu, nemožnost dojít si na toaletu vám může hezké randy pokazit. Proto se raději odeberte do nějaké příjemné kavárničky, baru, restaurace… výběr je zcela na vás.

Vynechejte alkohol a místo piva si dejte raději vodu!

Pozval vás váš protějšek na pivo? Slušně odmítněte a dejte si raději vodu. Pivo i alkohol všeobecně totiž patří mezi močopudné potraviny, respektive nápoje, které dráždí močový měchýř. Stejně jako kofeinové nápoje, především káva. Pokud však nechcete být jen o vodě, dopřejte si chutný bylinkový čaj.

Buďte připraveni i na to nejhorší!

Připraveným přeje svět, proto zkuste myslet i na tu nejhorší situaci. Pokud u vás dochází k úniku moči, doporučujeme ženám již před schůzkou zvolit hygienickou vložku či intimku. Do kabelky si pak můžete vzít také náhradní spodní prádlo.

Zdroj:
Everydayhealth.com
Designed by Freepik

Pexels photo 94898

Vyhledat lékaře

Vyberte kraj

Mobilní aplikace pro pacienty se symptomy dolních cest močových

Registrujte se na UROsoft