Přehled příběhů

Inkontinence a problémy s močovým měchýřem v těhotenství i po porodu

Čerstvé i nastávající maminky se často potýkají s problémy s močovým měchýřem. Trápí je zvýšená potřeba na močení, často také inkontinence a výjimkou nejsou ani záněty. Čím to je způsobeno a jak proti těmto nepříjemným komplikacím nejlépe bojovat?
Zobrazit celý příběh

Lichořeřišnice - zázračná protizánětlivá rostlina

Lichořeřišnice, známější jako řeřicha, je doslova zázračná rostlina, kterou mnozí z vás pěstují na okrasných zahrádkách pro okrasu. Věděli jste však, že tato rostlinka s krásnými květy má výborné účinky na vaše zdraví?
Zobrazit celý příběh

Samoléčba… výmluva pro ty, co se bojí k lékaři

Já k lékaři nemusím, zvládnu se vyléčit sám! Možná jste tuto větu už slyšeli. Ať už z úst někoho blízkého, případně z úst vlastních. Je však samoléčba opravdu správným řešením problému?
Zobrazit celý příběh

Nejdůležitější je správná léčba

Už jsem si toho prošel celkem dost, ale dnes jsem rád, že jsem to nevzdal. I díky tomu jsem se dostal do správných rukou, které mi pomohly zbavit se zdravotních potíží s močením.
Zobrazit celý příběh

Zaměřeno na: zánět močového měchýře – léčba a prevence

Zánět močového měchýře patří mezi nejčastější zánětlivé onemocnění, proto jsme se rozhodli, že se na něj zaměříme opravdu detailně. Tentokrát se podíváme na léčbu a prevenci zánětu!
Zobrazit celý příběh

Netušila jsem, že ve svém mladém věku mohu mít takové problémy

Je mi 28 let a v současné době už jsem znovu plná energie. Plánuji aktivity, které jsem si musela kvůli svým zdravotním problémům odříkat.
Zobrazit celý příběh

S vnoučaty a manželem znovu chodíme na výlety

S manželem jsem se seznámila při výletní akci, který pořádal Klub českých turistů. A od té doby jsem se do přírody s mužem vydávala pokaždé, když to bylo jen trochu možné. V jednu chvíli jsem ale myslela, že pro mě tento koníček skončil…
Zobrazit celý příběh

Slavnou zpěvačku Katy Perry trápily na střední škole problémy s pomočováním

Pokud si myslíte, že hyperaktivní močový měchýř se týká pouze lidí ve středním věku, jste na velkém omylu! Únik moči může totiž pěkně potrápit i teenagery, o čemž by mohla vyprávět třeba známá a slavná zpěvačka Katy Perry.
Zobrazit celý příběh

Zeptali jsme se za vás: Jak vypadá první vyšetření při podezření na OAB, jaká je doporučená léčba i nejčastější věková hranice pacientů

Hyperaktivní měchýř s sebou přináší spoustu otázek, proto jsme se rozhodli, že se čas od času zeptáme naší uroložky na 3 dotazy, jejichž odpovědi vás budou určitě zajímat.
Zobrazit celý příběh